Činjenice o klimatskoj krizi

Projekt doprinosi sustavnom hvatanju u koštac s dezinformacijama, razotkrivanju dezinformacija i promicanju činjenica povezanih s klimatskom krizom, a uključuje istraživanje i objavljivanje tekstova i dubinskih intervjua s relevantnim stručnjacima o klimi na portalu Faktograf.hr te, u suradnji sa SEE Check mrežom, objavi regionalnih izvješća na temu klimatskih promjena. Projekt financira Veleposlanstvo SAD-a u Hrvatskoj.

Članci objavljeni u okviru projekta:

Sve članke objavljene u sklopu ovog projekta pronađite pod tagom climate crisis facts.

Članci objavljeni na SEECheck.org u okviru projekta:

Videa objavljena u okviru projekta:

Newsletter objavljen u okviru projekta:

Infografike objavljene u okviru projekta:

Ovaj projekt dijelom je financiran grantom Veleposlanstva SAD-a u Zagrebu. Mišljenja, otkrića, zaključci ili preporuke izraženi u sklopu projekta pripadaju autoru(ima) i ne izražavaju nužno one Ministarstva vanjskih poslova SAD-a.